09190677864

رازهای طول عمر کولر اسپلیت شما در نمایندگی کولرگازی اسلامشهر

فهرست مطالب

بهینه‌سازی سرویس کولر اسپلیت: راهنمای گام به گام در نمایندگی کولرگازی اسلامشهر

کولر اسپلیت، یکی از محبوب‌ترین دستگاه‌های خنک کننده در منازل و محیط کار است که در فصول گرم سال، نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند. اما برای حفظ عملکرد بهینه و افزایش عمر مفید این دستگاه، سرویس منظم آن بسیار حیاتی است. در این مقاله، به صورت گام به گام نحوه بهینه‌سازی سرویس کولر اسپلیت را برای شما شرح خواهیم داد.

گام اول: تمیز کردن فیلترها

یکی از مهم‌ترین قدم‌ها در سرویس کولر اسپلیت، تمیز کردن فیلترهای آن است. فیلترها مانع ورود گرد و غبار به داخل دستگاه می‌شوند و برای حفظ کیفیت هوا و عملکرد بهینه کولر بسیار حیاتی هستند.

گام دوم: بررسی وضعیت مبدل حرارتی

مبدل حرارتی کولر اسپلیت مسئول انتقال حرارت از داخل به خارج دستگاه است. بررسی وضعیت و تمیزی مبدل حرارتی، از جمله قدم‌های مهم در سرویس کولر اسپلیت است. اطمینان حاصل کنید که مبدل حرارتی بدون هیچ گونه لکه یا خوردگی است.

گام سوم: بررسی سیستم خنک‌کننده

در این مرحله، سیستم خنک‌کننده کولر اسپلیت باید به دقت بررسی شود. اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه نشتی یا خرابی در سیستم وجود ندارد و همه قطعات به درستی متصل و عملکرد صحیحی دارند.

گام چهارم: تنظیمات و عملکرد دستگاه

نهایتاً، پس از انجام مراحل بالا، به تنظیمات و عملکرد دستگاه بپردازید. مطمئن شوید که کولر اسپلیت به درستی خنک می‌کند، هوای خروجی تمیز است و هیچ نقص یا مشکلی در عملکرد دستگاه وجود ندارد.

با انجام این مراحل به درستی و منظم، می‌توانید از کولر اسپلیت خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و عمر مفید آن را افزایش دهید.

“راهنمای عیب‌یابی و رفع مشکلات کولر اسپلیت: روش‌ها و نکات مهم”

ممکن است اتفاق متفاوتی برای کولر گازی شما رخ داده باشد که باعث عدم خنک شدن آن می‌شود. در اینجا به برخی از علل این مشکل و راه‌حل‌های آن می‌پردازیم.

اگر کولر اسپلیت شما روشن می‌شود اما هوای خنک پرتاب نمی‌کند، ابتدا مطمئن شوید که تمام دریچه‌های کولر باز هستند و ترموستات به درستی تنظیم شده است. سپس فیلتر هوای کولر گازی خود را بررسی کنید. ممکن است فیلتر به دلیل گرد و غبار مسدود شده باشد که باعث مانع شدن جریان هوایی می‌شود. در واقع، این مسدود شدن می‌تواند باعث توقف کویل اواپراتور و حتی تجمع یخ و سرما در آن شود. اگر مشکل همین است، فیلتر کولر گازی را با برس و صابون تمیز کنید یا در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

یکی از دیگر مشکلات ممکن است به علت فن و موتور فن کولر گازی باشد. اگر فن به خوبی نچرخد، ممکن است در انتقال برق به موتور مشکلی وجود داشته باشد یا نشتی در خطوط خنک کننده ایجاد شده باشد. در این صورت، بهتر است با نمایندگی کوگر گازی اسلامشهر تماس بگیرید و مشکل را بررسی و رفع کنید.

“راهنمای عیب‌یابی: علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی و روش‌های برطرف کردن آن”

آیا کولر گازی شما به اندازه کافی خنک نمی‌کند؟ ممکن است علت این مشکل به چند دلیل مختلف باشد. در اینجا به بررسی علل این مشکل و راه‌حل‌های ممکن می‌پردازیم.

۱. بررسی دریچه‌های کولر گازی

اگر کولر گازی شما به اندازه کافی خنک نمی‌کند، ابتدا دریچه‌های کولر گازی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه آنها به درستی باز هستند. حتی اگر یکی از دریچه‌ها بسته باشد، خنک کردن کل خانه سخت‌تر خواهد بود؛ زیرا هوای گرم قسمتی که دریچه کولر آن بسته است با هوای خنک بقیه قسمت‌ها ادغام می‌شود و هوای منزل به اندازه کافی خنک نمی‌شود.

۲. بررسی نشتی در خنک کننده

اگر کولر گازی شما قدیمی است یا به درستی نصب نشده است، ممکن است فرسوده شده و یا برای اندازه منزلتان قدرت کافی نداشته باشد. کولر گازی‌های بیش از حد قدرتمند برای مناطق کوچک ممکن است در بازه زمانی کم و تعداد دفعات زیاد مورد استفاده قرار گیرند که باعث کاهش بهره‌وری آنها می‌شود.

۳. بررسی نشتی آب

اگر کولر گازی شما ناگهانی خاموش شده است، احتمالاً دارای نشتی آب است. برای جلوگیری از آسیب‌های ناشی از نشتی آب، ابتدا کولر گازی خود را خاموش کنید و مسیر تخلیه آب را بررسی کنید. ممکن است مسیر تخلیه آب گرفته شده باشد یا پمپ کولر گازی شکسته باشد. تعمیرکاران متخصص می‌توانند قطعات آسیب دیده را تعمیر یا تعویض کنند.

۴. نشتی آب هنگام خاموش بودن کولر گازی

اگر خنک‌کننده کولر گازی شما در حال تمام شدن باشد و یا فیلتر آن کثیف شده باشد، ممکن است کولر گازی هنگام کار کردن یخ بزند و پس از خاموش شدن، آب شود و باعث خیس شدن کف یا سقف منزل شما شود. اگر تمیز کردن فیلتر کولر گازی بهبودی ندهد، می‌توانید با نمایندگی اسپلیت اجنرال در اسلامشهر تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و رفع کنند.

#گاز کولر گازی اسلامشهر

“راهنمای عیب‌یابی: علت خاموش نشدن کولر گازی و راه‌های برطرف کردن این مشکل”

مشکل: خاموش نشدن کولر گازی در دمای تنظیم شده

اگر کولر گازی شما حتی زمانی که به دمای تنظیم شده می‌رسد، خاموش نمی‌شود، ممکن است با کنترل‌های الکترونیکی مشکل داشته باشد. ترموستات کولر ممکن است معیوب شده یا سنسور از موقعیت خود خارج شده باشد.

راه حل: بررسی ترموستات و سنسور

اولین قدم برای رفع این مشکل بررسی ترموستات و سنسور است. اطمینان حاصل کنید که ترموستات به درستی تنظیم شده است و سنسور در محل مناسب و صحیح قرار دارد. اگر هر یک از این موارد مشکل داشته باشد، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض آنها داشته باشید.

مشکل: کولر گازی از حرکت نمی‌ایستد

اگر بعد از خاموش کردن کولر گازی زمان بیشتری طول می‌کشد تا خاموش شود، احتمالاً دلیل آن کثیف بودن فیلتر کولر اسپلیت است. علاوه بر این، قدیمی بودن یا قدرت نامناسب کولر اسپلیت نسبت به اندازه منزل شما نیز می‌تواند عاملی دیگر باشد.

راه حل: تمیز کردن فیلتر و بررسی عملکرد کولر

بهتر است ابتدا فیلتر کولر گازی خود را بررسی و تمیز کنید یا در صورت لزوم آن را تعویض کنید. همچنین عملکرد کولر گازی خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که قدرت آن مناسب برای اندازه منزل شما است.

سایر مشکلات و راه حل‌ها

بعضی از دیگر مشکلاتی که ممکن است علت خاموش نشدن کولر گازی باشند عبارتند از:

– گیر کردن فن کولر گازی

– کوتاه بودن کابل ترموستات

– درست کار نکردن دستگاه تنظیم حرارت (ترموستات)

– مشکلات در سیستم مرکزی کولر گازی

در صورتی که مشکل با ترموستات یا سایر قطعات الکترونیکی کولر گازی شما مرتفع نشود، بهتر است با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و رفع کند.

“راهنمای عیب‌یابی: علت‌های کار نکردن فن کولر گازی و راه‌های برطرف کردن این مشکل”

۱. فن داخلی کار نمی‌کند

– **بررسی مسدودیت‌ها**: ابتدا بررسی کنید که چیزی داخل فن گیر نکرده باشد.

– **بررسی فیلتر هوا**: فیلتر هوا ممکن است مسدود شده باشد که با تمیز کردن یا تعویض آن مشکل رفع می‌شود.

– **بررسی یخ زدگی**: اگر کویل اواپراتور و مسیر خنک‌کننده یخ زده باشد، اجازه دهید که یخ‌ها کاملاً آب شوند و سپس فن را بررسی کنید.

– **تعمیر یا تعویض قطعات**: اگر همچنان مشکل وجود داشت، به احتمال زیاد باید قطعاتی مانند تسمه یا موتور فن داخلی تعمیر یا تعویض شوند.

۲. فن خارجی کار نمی‌کند

– **بررسی برق و فیوزها**: ابتدا جعبه برق و فیوزها را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز به درستی وصل شده است.

– **هشدار: عمل با دست**: هرگز با دست فن را هل ندهید؛ این کار می‌تواند به آسیب جدی منجر شود. اگر فن به درستی شروع به کار نکرد، با نمایندگی اسپیلت اسلامشهر تماس بگیرید تا منخصصان نمایندگی مشکل شما را برطرف نمایند.

۳. فن داخلی گیر کرده است

– **تمیز کردن فن**: ممکن است خاک و کثیفی باعث گیر کردن فن شده باشد. در این صورت، فن را تمیز کرده یا تعویض کنید.

– **تعمیر یا تعویض قطعات**: اگر قطعه‌ای از فن نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، بهتر است این کار را توسط نمایندگی اسپیلت اسلامشهر انجام دهید.

۴. خرابی کنترل الکتریکی

– **بررسی برد فرمانی یا مدار الکتریکی**: یکی از مشکلات ممکن است در برد فرمانی یا مدار الکتریکی باشد؛ در این صورت نیاز به تعمیر یا تعویض این قطعات است.

پس از رفع مشکل، بهتر است کولر گازی خود را مرتب بررسی کرده و در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری توسط نمایندگی اسپیلت اسلامشهر اقدام کنید تا عمر مفید و بهره‌وری کولر گازی شما افزایش یابد.

“راهنمای عیب‌یابی: کد خطاهای کولر گازی و راه‌های رفع مشکلات”

وقوع حالت‌های غیرعادی در نمایشگر کولر گازی ممکن است به وسیله ویژگی تشخیص عملکرد به شکل خودکار متوقف شده و با نمایش یک علامت اختصاری یا همان کد خطا، مشکل مشخص شود. در اینجا کدهای خطاهای کولر گازی ایستاده اجنرال را توضیح داده‌ایم تا در صورت مواجهه با این علامت‌ها، به راحتی مشکل را تشخیص داده و با داشتن دانش کامل در زمینه عیب‌یابی، به رفع مشکلات کولر گازی بپردازید. برای رفع خرابی‌ها، پیشنهاد می‌شود با نمایندگی‌ اسپیلت اسلامشهر تماس بگیرید.

کدهای خطای کولر گازی ایستاده اجنرال:

#image_title

– **کد خطا E1**: عملکرد مدار محافظ کمپرسور

– **کد خطا E2**: اشکال ترمیستور ورودی

– **کد خطا E3**: اشکال دکمه

– **کد خطا E4**: اشکال تایمر ضد برفک

– **کد خطا E5**: اشکال سوز اواپراتور

برای استفاده از خدمات نمایندگی اسپیلت اسلامشهر تعمیرات کولرگازی اجنرال و رفع مشکلات، می‌توانید با کلیک بر روی لینک تماس با ما اقدام نمایید تا توسط تعمیرکاران متخصص پویا سرویس، عیب‌یابی و رفع مشکلات کولرگازی اجنرال انجام شود.

“راهنمای عیب‌یابی: کد خطاهای کولر گازی ایستاده گری و راهکارهای اصلاح ارورها”

#کولر گازی ایستاده گری

هزینه سرویس کولر گازی در اسلامشهر

هزینه سرویس کامل کولر گازی۹۵۰.۰۰۰الی۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه شستشوی فیلترهای کولر گازی۴۵۰۰.۰۰۰ الی ۶۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه سرویس پنل های داخلی و خارجی۸۵۰.۰۰۰ تا ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه رفع ارور و تعویض سنسور یونیت داخلی۴۰۰.۰۰۰ تا ۶۵۰.۰۰۰ تومان
سختی کار و ارتفاع۵۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه رفع نشتی سیستم داخلی وخارجی ووکیوم۹۰۰.۰۰۰ الی ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت شارژ گاز کولر گازی۱.۱۰۰۰۰۰ تا ۳.۱۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه عیب یابی وتعویض خازن کولر گازی۶۰۰.۰۰۰ تا ۸۰۰.۰۰۰ تومان
هزینه تعویض ویا تعمیر برد اسپلیت کولر گازی۱.۷۰۰.۰۰۰الی ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
مشاوره و کارشناسی و بازدید۳۵۰.۰۰۰ تومان

در اینجا توضیحی کوتاه در مورد کدهای خطای کولر گازی گری ارائه می‌دهیم تا شما در صورت مواجهه با آنها، بتوانید مشکل را به طور دقیق‌تر شناسایی و اقدامات لازم برای رفع آن را بهبود بخشید.

کدهای خطای کولر گازی گری:

۱. **کد خطا E01**: این کد نشان‌دهنده خاموشی یا ضعف جریان الکتریکی در سنسور دما است. 

۲. **کد خطا E02**: این کد مشکل بار اضافی در کمپرسور را نشان می‌دهد.

۳. **کد خطا E03**: این کد به افت جریان در کمپرسور اشاره دارد.

۴. **کد خطا E04**: این کد به فعال شدن سیستم حفاظتی خارجی دستگاه اشاره دارد.

۵. **کد خطا P02**: این کد نیز به بار اضافی در کمپرسور اشاره دارد.

۶. **کد خطا P03**: این کد نشان‌دهنده دمای خیلی پایین اواپراتور داخلی دستگاه است.

۷. **کد خطا P04**: این کد نیز به دمای بسیار بالای اواپراتور داخلی اشاره دارد.

۸. **کد خطا P05**: این کد به دمای بسیار بالای خروجی داخلی دستگاه اشاره دارد.

در صورت بروز هر یک از این کدها، توصیه می‌شود به نمایندگی تعمیرات کولرگازی گری اسلامشهر تماس حاصل کنید تا مشکل شناسایی و رفع گردد. آن‌ها می‌توانند با استفاده از تخصص و تجربه‌شان، به شما در رفع مشکلات کمک کنند و کولرگازی شما را به حالت عادی بازگردانند.

“راهنمای عیب‌یابی: کدهای خطای کولرگازی اینورتر گری و راهکارهای اصلاح ارورها”

در زیر به تفصیل کدهای خطای کولرگازی اینورتر گری را بررسی می‌کنیم و راهکارهای اصلاحی برای هر کد خطا را ارائه می‌دهیم:

۱. **کد خطا E1 – محافظ فشار زیاد سیستم**:

   – راه حل: ابتدا اتصالات و لوله‌های سیستم را بررسی کرده و از وجود هر نشتی یا مشکل در فشار سیستم اطمینان حاصل کنید. سپس محافظ فشار را بررسی کرده و اگر لازم با محافظ جدید جایگزین کنید.

۲. **کد خطا E2 – محافظ ضد یخ زدگی**:

   – راه حل: ابتدا فیلتر هوا و کویل‌ها را بررسی کرده و از عدم مسدودیت آنها اطمینان حاصل کنید. سپس محافظ ضد یخ زدگی را بررسی کرده و در صورت لزوم جایگزین کنید.

۳. **کد خطا E4 – دمای زیاد لوله رفت کمپرسور**:

   – راه حل: ابتدا اطمینان حاصل کنید که سیستم خنک کننده کار می‌کند و هوای داخلی به درستی جریان دارد. سپس لوله‌های داخلی و خارجی را بررسی کرده و از عدم برخورد با موانع اطمینان حاصل کنید.

۴. **کد خطا E5 – محافظ جریان زیاد**:

   – راه حل: ابتدا جریان برق و ولتاژ سیستم را بررسی کرده و از عدم نقص در این موارد اطمینان حاصل کنید. سپس محافظ جریان را بررسی کرده و در صورت لزوم جایگزین کنید.

۵. **کد خطا E6 – خطای کابل ارتباطی**:

   – راه حل: ابتدا اتصالات و کابل‌های ارتباطی را بررسی کرده و از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید. سپس اگر هر گونه خرابی یا قطعی وجود دارد، کابل‌ها را تعویض کنید.

۶. **کد خطا E8 – محافظ دمای زیاد مقاومت**:

   – راه حل: ابتدا دمای داخلی و خارجی واحد را بررسی کرده و از عدم افزایش نامتعارف آنها اطمینان حاصل کنید. سپس محافظ دمای زیاد مقاومت را بررسی کرده و در صورت لزوم جایگزین کنید.

۷. **کد خطا H6 – عدم ارسال فیدبک از سوی فن داخلی**:

   – راه حل: ابتدا فن داخلی را بررسی کرده و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. سپس اتصالات و کابل‌های مر

راهنمای کدهای خطای کولر گازی اجنرال

#image_title

در اینجا توضیحی مختصر از کدهای خطا و راه‌حل‌های مرتبط با آنها ارائه می‌شود:

۱. **کد خطا E0: خطاهای ارتباط بین دستگاه‌ها**

   – **راه‌حل:** بررسی اتصالات و سیم‌کشی بین دستگاه داخلی و کنترل از راه دور.

۲. **کد خطا E1: خطاهای ارتباط بین دستگاه‌ها**

   – **راه‌حل:** بررسی اتصالات و سیم‌کشی بین دستگاه داخلی و دستگاه خارجی.

۳. **کد خطا E2: باز بودن حسگر دمای اتاق**

   – **راه‌حل:** بررسی حسگر دمای اتاق و تعمیر یا تعویض در صورت لزوم.

۴. **کد خطا E3: اتصالی**

   – **راه‌حل:** بررسی اتصالات و سیم‌کشی دستگاه.

۵. **کد خطا E4: باز بودن حسگر مبدل حرارتی داخلی**

   – **راه‌حل:** بررسی حسگر مبدل حرارتی داخلی و تعمیر یا تعویض در صورت لزوم.

۶. **کد خطا E5: اتصالی حسگر مبدل حرارتی داخلی**

   – **راه‌حل:** بررسی اتصالات و سیم‌کشی حسگر مبدل حرارتی داخلی.

۷. **کد خطا E6: باز بودن حسگر مبدل حرارتی خارجی**

   – **راه‌حل:** بررسی حسگر مبدل حرارتی خارجی و تعمیر یا تعویض در صورت لزوم.

۸. **کد خطا E7: اتصالی حسگر مبدل حرارتی خارجی**

   – **راه‌حل:** بررسی اتصالات و سیم‌کشی حسگر مبدل حرارتی خارجی.

۹. **کدهای خطایی EA تا Ef:**

   – **راه‌حل:** در صورت بروز هرکدام از این خطاها، بهتر است با نمایندگی اسپیلت اسلامشهر  تماس بگیرید تا مشکل شناسایی و رفع شود.

راهنمای کدهای خطای کولر گازی جنرال

در اینجا توضیحی مختصر از کدهای خطای کولر گازی جنرال و راه‌حل‌های مرتبط با آنها ارائه می‌شود:

۱. **کد خطا DF: برفک زدایی**

   – **وضعیت:** در حالت برفک زدایی است.

   – **راه‌حل:** بررسی عملکرد برفک زدایی و اطمینان از عملکرد صحیح آن.

۲. **کد خطای تصویر فن موتور**

   – **وضعیت:** هوای اتاق سر است.

   – **راه‌حل:** بررسی عملکرد فن موتور و اطمینان از عملکرد صحیح آن.

۳. **کد خطا E2/L2: اشکال در سنسور اتاق**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعویض سنسور اتاق در صورت لزوم.

۴. **کد خطا E3/L1: اشکال در سنسور لوله**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعویض سنسور لوله در صورت لزوم.

۵. **کد خطا E4/E5: وضعیت غیر عادی در واحد خارجی**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر واحد خارجی.

۶. **کد خطا E5/L6: موتور فن داخلی سیگنال برگشتی به بورد ندارد**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر موتور فن داخلی و بررسی اتصالات به بورد.

۷. **کد خطا E6: خطای شیربرقی**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعویض شیربرقی در صورت لزوم.

۸. **کد خطا E7: خطای سنسور خارجی**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعویض سنسور خارجی در صورت لزوم.

۹. **کد خطا E8: محافظ گرمای بالا**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعویض محافظ گرمای بالا در صورت لزوم.

۱۰. **کد خطا E9: خطاء در پمپ آب**

    – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر یا تعویض پمپ آب در صورت لزوم.

به نمایندگی کولرگازی جنرال اسلامشهر مراجعه کنید تا بتوانند مشکل را شناسایی و رفع کنند.

راهنمای کدهای خطایی کولرگازی تراست

در زیر توضیحاتی جامع در مورد کدهای خطای کولرگازی تراست سری TG و راه‌حل‌های مرتبط با آنها آورده شده است:

۱. **کد خطای E1: محافظت از فشار بالای کمپرسور**

   – **راه‌حل:** بررسی و اصلاح مشکلات مربوط به فشار کمپرسور و تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم.

۲. **کد خطای E2: محافظت از یخ زدگی یونیت داخلی**

   – **راه‌حل:** بررسی و حل مشکلات مربوط به سیستم یخ زدایی داخلی و تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم.

۳. **کد خطای E3: محافظت از فشار پایین کمپرسور**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعویض قطعات معیوب و تعمیر فشار کمپرسور به منظور حفظ فشار مناسب.

۴. **کد خطای E4: محافظت از دمای بالای لوله دیسشارژ**

   – **راه‌حل:** بررسی و اصلاح مشکلات مربوط به دمای لوله دیسشارژ و تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم.

۵. **کد خطای E5: محافظت از افت ولتاژ**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر مشکلات مربوط به ولتاژ و تعویض قطعات معیوب در صورت لزوم.

۶. **کد خطای E6: قطع بودن سیم ارتباطی بین یونیت داخلی و خارجی**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر یا تعویض سیم ارتباطی در صورت لزوم.

۷. **کدهای خطای F1 و F2 و F3 و F4: خطای سنسور**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر یا تعویض سنسورهای مربوطه در صورت لزوم.

۸. **کدهای خطای H1 و H6: عیب‌یابی در فن داخلی**

   – **راه‌حل:** بررسی و تعمیر یا تعویض فن داخلی در صورت لزوم.

۹. **کد خطای C5: خطای برد داخلی**

   – **راه‌حل:** بررسی و اطمینان از نصب صحیح برد داخلی و اتصالات در صورت تعویض آن.

بهتر است برای رفع مشکل به نمایندگی کولرگازی تراست اسلامشهر مراجعه کنید تا بتوانند مشکل را شناسایی و رفع کنند.

لینک کوتاه:
https://pouyaservice.com/?p=1572